14-15 лютого на базі КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» у рамках проєкту «Розвиток управлінської компетенції в умовах «Нової української школи» пройшли тренінги для 13 директорів шкіл та 7 методистів.
Учасників цього проєкту привітав заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк. Він зазначив: переваги опорних шкіл над малокомплектними очевидні. Перші дають не лише якісні знання та виховують конкурентноспроможних учнів, а й пропонують кращі умови для навчання і сучасні методи освіти. Відтак, перспектива саме за ними.
Віктор Вікалюк – керівник секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування (вони є одним із партнерів даного проєкту) наголосив: більше 70% проєктів пов`язані саме з освітянською галуззю і це не випадково, адже ставку роблять на людей, за якими майбутнє.
У рамках даного проєкту 20 учасників відвідають Польщу, де впродовж 7 днів вивчатимуть європейський управлінський досвід в сфері освіти, – зауважила заступник директора департаменту освіти і науки Олена Чорна. – По завершенні вони поділяться набутими знаннями з колегами. Крім того, на часі реформування системи методичної роботи в школі, тож тренінги та консультації в рамках даного проєкту дозволять набути нових компетентностей.
Польські партнери вважають, що вінницькі освітяни відповідальні та перевірені часом колеги і готові розпочати новий проєкт з тренінгів «Стратегія роботи школи та її особливості», «SWOT аналіз та особливості його виконання». Пані Магда – Віце-консул Генерального Консульства республіки Польщі у Вінниці, яка прийшла привітати учасників зі стартом нового освітнього проєкту, висловила впевненість в його успішності і подяку за те, що діти, які хочуть вивчати в школі польську мову, мають задля цього усі необхідні умови.
Результатом стане розробка Стратегій роботи шкіл та проведення навчання для усіх керівних кадрів загальної середньої освіти області з метою поширення знань і досвіду, набутих в проєкті.
© ЛІКТ 2009-2024