Така тема он-лайн наради, проведеної 17 вересня під головуванням першого заступника Голови облдержадміністрації Наталі Заболотної. Її учасниками стали керівники відповідних закладів та представники Департаменту освіти і науки, охорони здоров`я та реабілітації облдержадміністрації й Держпродспоживслужби.
Наталя Заболотна зазначила: мета зібрання – організувати якісний освітній процес у закладах з дотриманням усіх санітарно-епідемічних норм, аби уникнути спалахів хвороби. Нині ситуацію активно моніторить Державна служба якості освіти та її регіональні управління. Головне – не покарати, а виявити слабкі місця і ліквідувати їх.
Тетяна Лісогурська – заступник начальника управління загальної середньої, дошкільної освіти та виховної роботи – начальник відділу інклюзивної, спеціальної освіти та виховної роботи – ознайомила учасників зібрання із результатами уже проведеної роботи в закладах та наголосила на необхідності мати запас дизенфікуючих засобів на 5 днів, у разі необхідності оперативно переходити на он-лайн режим навчання, проводити щоденний скринінг температури, вести журнали обліку та облаштувати кімнати для ізоляції.
Тетяна Бондаренко – заступник директора Департаменту охорони здоров`я та реабілітації облдержадміністрації – зауважила: чіткий алгоритм дій у закладах освіти поки не напрацьований, тому варто визначити відповідальну особу та відпрацювати механізми госпіталізації здобувачів освіти, які захворіли.
Про необхідність дотримання Постанови №50 Головного державного санітарного лікаря, в якій акцентується увага на розмежуванні студентів у часі та просторі – наголосив начальник ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Олександр Сорочан. Він також зазначив, що у групі ризику є технічний персонал. Щодо перевірок, то його відомство здійснюватиме їх постійно.
© ЛІКТ 2009-2024