У Сілляммаєвському професійному училищі (Естонія) відбулася зустріч північної секції країн-учасників міжнародної Асоціації «Освіта без кордонів» - України, Росії та Словаччини.
До складу української делегації ввійшли головний спеціаліст відділу професійно-технічної освіти та координації роботи вищих навчальних закладів управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації Олександр Якимчук, директор Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту Андрій Стецюк, методист закладу Олена Коломійчук та спеціаліст із харчування та обслуговування училища Марина Сарбаєва.
Відповідно до плану роботи, відбулася зустріч української делегації з віце-канцлером загальної та професійної освіти Міністерства освіти і науки Естонії Каллє Кюттісом, під час якої обговорено напрямки подальшої співпраці навчальних закладів.
Проведено секційні засідання, на яких презентовано навчальні заклади кожної делегації. Представники України презентували Державний професійно-технічний навчальний заклад «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» та окреслили орієнтири співробітництва у північній секції міжнародної Асоціації «Освіта без кордонів».
У результаті робочої зустрічі укладено тристоронню угоду про співпрацю між Козятинським міжрегіональним професійним училищем залізничного транспорту, Будівельно-індустріальним професійним ліцеєм №50 м.Санкт-Петербург та Сіллямаєським професійним училищем, пролонговано угоду між Козятинським училищем та Доправною академією м. Тренчин (Словаччина) щодо виробничого навчання та стажування учнів.
Під час зустрічі прийнято рішення про участь навчальних закладів усіх делегацій у Міжнародній виставці «Сучасна освіта в Україні - 2012», яка проходитиме у березні в м. Києві, обговорено номінацію тематичної конкурсної роботи.
Водночас учасники зустрічі взяли участь в урочистих заходах з нагоди 30-річчя Сілляммаєвського професійного училища. Делегати ознайомилися з навчально-матеріальною базою закладу з підготовки кваліфікованих робітничих спеціальностей «Складське господарство. Логіст», «Металообробка», «Будівельник», «Рукоділля з основами підприємства», «Кухар», «Управління програмним забезпеченням та базами даних», «Інфотехнолог».
На завершення візиту для делегацій організовано екскурсійну поїздку до Таллінна.
© ЛІКТ 2009-2024