24 лютого в Департаменті освіти і науки Вінницької облдержадміністрації відбулася нарада з директорами професійно-технічних навчальних закладів Вінницької області. В ході наради обговорювали підсумки роботи професійно-технічних навчальних закладів Вінниччини в 2015 році та завдання на 2016 рік. Відкрив нараду заступник голови - директор Департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк.
«Мережа закладів професійно-технічної освіти протягом 2015 року не змінилася - в області працюють 35 державних професійно-технічних училищ. Контингент державних професійно-технічних навчальних закладів складає 15,5 тис. учнів», - зазначив заступник директора Департаменту - начальник управління професійної освіти, інноватики та науки Валерій Бачинський. За словами керівника, вперше в історії профетехосвіти здійснено інвестиції у розвиток галузі Європейськими партнерами - Фонд підтримки будівельної галузі ім. Ебергерда Шьока (Німеччина) вклав у розвиток навчально-матеріальної бази Вінницького вищого художнього професійно-технічного училища №5 75 тисяч євро, що стало основою для створення сучасного навчально-виробничого комплексу для підготовки нової професії «Маляр, реставратор декоративно-художніх фарбувань».
«Суттєво новий крок уперед зроблено навчальними закладами у міжнародній співпраці, підвищенні інноваційного потенціалу і інвестиційної привабливості галузі професійно-технічної освіти. Профтехосвіта Вінниччини заявила про себе, беручи участь у проектах Європейсьекого фонду освіти «Туринський процес» та «Прайм». Заклади ПТО співпрацюють із однопрофільними навчальними закладами Франції, Словаччини, Естонії, Білорусі, Литви, Болгарії, Молдови, Казахстану, Польщі», - зазначив Валерій Бачинський.
В ході засідання було обговорено питання фінансування закладів професійно-технічної освіти у 2016 році, особливості проведення державної підсумкової атестації, моніторинг укладених угод закладами профтехосвіти на підготовку робітничих кадрів у 2016 році, особливості організації методичної роботи та інші.
© ЛІКТ 2009-2025