Семінар Європейського Фонду Освіти було проведено 22 квітня у Вінницькому вищому професійному училищі сфери послуг. Метою заходу є оцінка прогнозованого впливу варіантів політичних заходів в цілях оптимізації мережі навчальних закладів професійно-технічної освіти України. Група осіб, відповідальних за прийняття рішень, у складі начальника відділу змісту та організації навчального процесу департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України Алли Луцької, завідувача сектору доуніверситетської освіти департаменту вищої освіти МОНУ Євгена Карпенко, представника Європейського фонду освіти Міхайла Міловановича, експерта проекту доктора Олени Локшиної, заступника директора Департаменту освіти і науки - начальника управління професійної освіти, інноватики та науки Валерія Бачинського та учасників проекту з Дніпропетровської області та м.Києва проводила дискусії на попередніх зустрічах у 2014 році. Цього разу група обговорювала обрані сценарії політичних заходів та оцінювала їх вплив в рамках багатосторонніх обговорень.
Для довідки:
Методологія «PRIME» базується на систематичному процесі, який дозволяє країнам провести зіставлення варіантів заходів, спрямованих на вирішення стратегічних проблем, та визначити, котрий з них міг би сприяти досягненню таких цілей у найкращий можливий спосіб.
Першочерговою метою впровадження методології «PRIME» в Україні є сприяння державним органам влади в пошуку найкращого плану дій у сфері оптимізації мережі навчальних закладів професійно-технічної освіти країни. Друга мета застосування «PRIME» в Україні полягає у використанні цього процесу в цілях розвитку потенціалу його учасників щодо проведення оцінювання впливу в розрізі лобіювання та/або ухвалення обґрунтованих політичних рішень.
© ЛІКТ 2009-2025