26 квітня у Вінницькій академії неперервної освіти відбулася Всеукраїнська семінар-нарада з організації інноваційної діяльності з фізичного виховання в дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладах. Нарада проводилася з метою зорієнтувати відповідальних працівників освітніх установ і закладів, фахівців фізичного виховання на пошук нових засобів і шляхів підвищення мотивацій до занять фізичними вправами й ефективності фізичного виховання учнівської молоді, завдяки використанню інноваційних фізкультурно-оздоровчих технологій з метою досягнення нової якості освіти. В нараді взяли участь представники Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та його Вінницького обласного відділення, працівники відділів (управлінь) освіти райдержадміністрації, міських рад Вінницької області, керівники районних, міських методоб`єднань з фізичної культури, директори освітянських ДЮСШ Вінницької області.
Формат заходу передбачає роботу учасників протягом двох днів. Так, сьогодні відбулося відкриття фінальних змагань з легкої атлетики за програмою обласної Спартакіади учнів загальноосвітніх навчальних закладів та обласного етапу Всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя», пленарне засідання та ознайомлення з навчально-спортивною базою Вищого професійного училища ЛДУ безпеки життєдіяльності, загальноосвітньої школи І- ІІІ ст. №10 Вінницької міської ради та Школи сприяння здоров'ю Агрономічненської ЗОШ І-ІІІ ст.
В ході пленарного засідання учасників вітала заступник директора Департаменту освіти і науки Олена Чорна: «Сьогоднішній захід є знаковим для області, адже Вінниччина входить в 10 областей України за досягненнями в олімпійських видах спорту. За останній рік в області проведено майже 300 обласних фінальних змагань, в яких взяли участь близько 20 тисяч учнів».
З вітальним словом до учасників заходу звернувся начальник управління з фізичної культури та спорту Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Чернявський: «Сьогодні існує дефіцит наукових праць з розвитку фізичної культури і спорту, також існує негативна тенденція у вищих навчальних закладах переведення фізичної культури на факультативи, хоча заняття фізичною культурою мають прямий вплив на людське здоров'я. Хочу вірити, що наша дводенна робота матиме хороші результати і цікаві ідеї, які знайдуть своє втілення в практиці».
Завтра учасників семінару чекає знайомство з організацією фізкультурно-оздоровчої роботи дошкільного навчального закладу №35 м.Вінниці, презентація навчально-методичної лабораторії з фізичного виховання ЗШ І-ІІІ ст. №27 Вінницької міської ради, педагогічний дайджест діяльності загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №27 Вінницької міської ради (переможця у Всеукраїнському огляді - конкурсі на кращий стан фізичного виховання в загальноосвітніх навчальних закладах за 2014-15 навчальний рік), спортивний флешмоб «Крок за кроком до олімпійських медалей» та інші спортивні факультативи в загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №27 Вінницької міської ради.
© ЛІКТ 2009-2025