Комісія з питань стипендіального забезпечення на черговому засіданні, що відбулося 13 червня у приміщенні управління освіти і науки ОДА, затвердила список 35 вихованців професійно-технічних та вищих навчальних закладів регіону, що здобули право на отримання стипендії облдержадміністрації та обласної Ради у ІІ півріччі 2012 року.
Відповідно до Положення про встановлення зазначених стипендій, призначення таких виплат здійснюється двічі на рік по завершенню екзаменаційної сесії.
Подані вченими та педагогічними радами навчальних закладів кандидатури потенційних стипендіатів розглядалися та погоджувались комісією у складі освітян-управлінців, представників Рад керівників вищих та професійно-технічних навчальних закладів області, Студентського Парламенту Вінниччини.
Відтак, за результатами роботи комісії, кандидатами на призначення стипендій облдержадміністрації та обласної Ради у ІІ півріччі поточного року визначено:
Студенти ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації
Смільська Мирослава Петрівна
Вінницький державний педагогічний університет ім.М.Коцюбинського
активна участь у студентській науковій, громадській і культурно-масовій роботі
Поліщук Павло Анатолійович
Вінницький державний педагогічний університет ім.М.Коцюбинського
учасник 4 Міжнародних та 6 Всеукраїнських конференцій з історії України
Тарасюк Аліна Володимирівна
Вінницький державний педагогічний університет ім.М.Коцюбинського
активна участь у виховній роботі інституту
Кравчук Інна Володимирівна
Вінницький державний педагогічний університет ім.М.Коцюбинського
участь у студентських олімпіадах, активний учасник художньої самодіяльності інституту та університету
Темченко Мирослава Олексіївна
Вінницький національний аграрний університет
відмінне навчання, участь у предметних олімпіадах
Пацанівська Ярослава Дмитрівна
Вінницький національний аграрний університет
відмінне навчання, спортивні досягнення, участь у художній самодіяльності
Рибак Наталія Віталіївна
Вінницький національний аграрний університет
відмінне навчання, активна наукова робота
Грищенко Юлія Вадимівна
Вінницький національний медичний університет ім.М.І.Пирогова
успішне навчання, активістка художньої самодіяльності
Лугова Катерина Ігорівна
Вінницький національний медичний університет ім.М.І.Пирогова
активна діяльність з питань підвищення рівня успішності та дисципліни студентів; успішне навчання
Назарчук Наталія Миколаївна
Вінницький національний медичний університет ім.М.І.Пирогова
успішне навчання, активна участь в студентському самоврядуванні
Кашубін Сергій Геннадійович
Вінницький національний технічний університет
відмінне навчання
Дідушок Олег Васильович
Вінницький національний технічний університет
відмінне навчання
Швець Максим Олександрович
Вінницький національний технічний університет
відмінне навчання
Бортник Олександр Геннадійович
Вінницький національний технічний університет
відмінне навчання
Путь Ілона Олександрівна
Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ
відмінне навчання
Поляруш Марія Миколаївна
Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ
відмінне навчання
Янчик Марія Володимирівна
Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ
відмінне навчання
Студенти ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації
Шарабура Олена Романівна
Вінницький технічний коледж
відмінне навчання, активний учасник громадського життя коледжу, переможець обласних етапів Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика та ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської творчості та студентської молоді імені Т.Шевченка
Швець Богдан Юрійович
Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж
відмінне навчання, активний учасник громадського життя коледжу, учасник обласних конференцій та олімпіад
Павлова Вікторія Сергіївна
Вінницький коледж НУХТ
відмінне навчання, учасник олімпіад з історії України, математики, хімії, української літератури, інформаційних систем та технологій в бухгалтерському обліку
Луцюк Наталія Ігорівна
Калинівський технологічний технікум
активний учасник громадського життя коледжу, Голова студентської ради гуртожитку
Патлатюк Богдана Сергіївна
Вінницький медичний коледж ім.акад. Д.К.Заболотного
відмінне навчання, ІІ місце ХVІ Міжнародного медичного конгресу студентів та молодих вчених
Дідух Сергій Валентинович
Вінницький будівельний технікум
відмінне навчання, 1 місце в шаховому турнірі між ВНЗ І-ІІ р.а. області
Цеплий Василь Олександрович
Іллінецький держаний аграрний коледж
активний учасник громадського життя коледжу, КМС з гирьового спорту, занесений на районну Дошку Пошани
Доценко Ігор Олександрович
Вінницький транспортний коледж
відмінне навчання, активний учасник громадського життя коледжу, голова студентської ради відділення, переможець обласного конкурсу «Кращий за професією», призер олімпіади з охорони праці, член збірної команди коледжу з волейболу
Кавун Владислав Юрійович
Ладижинський коледж ВНАУ
відмінне навчання, активний учасник громадського життя коледжу член збірної команди коледжу по вільній боротьбі
Швачко Аліна Сергіївна
Вінницький обласний комунальний гуманітарно-педагогічний коледж
відмінне навчання
Бондар Олександра Вадимівна
Барський гуманітарно-педагогічний коледж ім.М.Грушевського
відмінне навчання, активний учасник громадського життя коледжу
Учні професійно-технічних навчальних закладів
Михальчук Людмила Станіславівна
Центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій
І місце в конкурсі фахової майстерності з професії "Кухар" серед учнів 1 курсу, участь першості області серед ПТНЗ з футболу
Панченко Антоніна Василівна
Центр професійно-технічної освіти №1 м.Вінниця
І місце в загально училищному конкурсі "Кращий за професією"; І місце в загально училищній олімпіаді з математики; І місце в загально училищному конкурсі з інформатики "Я люблю Україну"
Мельничук Ірина Олегівна
Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище
переможець ІІІ обласного туру І-ї Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій; учасник творчої групи по розробці проекту "Твори добро", ведуча рубрики "Розкажи як" училищної газети "Вісник"
Красовська Олеся Віталівна
Вище професійне училище №7 м.Вінниця
учасниця обласного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка серед учнів ПТНЗ, лауреат 8-ої Міжнародної олімпіади з української мови
Юзвенко Вікторія Миколаївна
Барський професійний будівельний ліцей
переможець І етапу конкурсу з української мови та літератури імені П.Яцика, І місце в ліцейних олімпіадах з математики, фізики, хімії, фізики
Похилко Діана Юріївна
Вінницьке вище професійне училище сфери послуг
заступник голови учнівського самоврядування, керівник волонтерського загону училища, учасниця художньої самодіяльності училища, переможець фестивалю-огляду художньої самодіяльності "Подільські зорі"), переможець обласного конкурсу дослідницько-пошукових робіт "Микола Пирогов - видатна особистість Вінниччини"; переможець обласного конкурсу творчих робіт з нагоди року Януша Корчака
Заболотний Віталій Іванович
Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості
срібний призер міжнародного фестивалю Кулінарного мистецтва та сервісу
© ЛІКТ 2009-2024